Jaarcontract voor deelnemers traject ‘Anderstaligen naar de Werkvloer’
Een mooie mijlpaal: zeven deelnemers van het traject Anderstaligen naar de Werkvloer...


Zomerstress omzetten in zomerpret, dat is het doel met Actie Zomerpret geïnitieerd door Nationaal Fonds Kinderhulp. Voor veel kinderen die opgroeien in armoede in Nederland, is de zomervakantie geen pretje. Terwijl vriendjes en vriendinnetjes genieten van uitstapjes of vakanties, is er thuis vaak geen geld voor leuke activiteiten. Zo kunnen de dagen eindeloos lijken.
Bij Scalabor dragen wij graag ons steentje bij. Daarom gaan wij de komende weken pakketten inpakken voor Actie Zomerpret. Met deze pakketten willen we minimaal 7.500 jongeren, kinderen en jonge kinderen verrassen. Dit doen we samen met verschillende partners en bedrijven.
Ons doel? Kinderen die opgroeien in armoede een zomer vol avonturen geven. Grote en kleine. Buiten en binnen. Alleen en samen.
Een mooie mijlpaal: zeven deelnemers van het traject Anderstaligen naar de Werkvloer...

Het eerste relatie- en partnerevent van Mobilane zit erop en wat was...

Hemelvaartsdag en de vrijdag erna zijn de locaties van Scalabor, Scalabikes, Aan...
