Nieuwe units op Begraafplaats & Crematorium Moscowa
Op Begraafplaats & Crematorium Moscowa in Arnhem zijn drie nieuwe units geplaatst...


Afgelopen weken, voor het tweede jaar op rij mochten wij bij Scalabor het Nationaal Fonds Kinderhulp én 50 sponsoren verwelkomen. Samen hebben we met veel plezier de handen uit de mouwen gestoken om Zomerpretpakketten in te pakken!
Voor veel kinderen betekent de zomervakantie zon, vrijheid en plezier. Maar voor kinderen die opgroeien in armoede is de zomer vaak stil en leeg. Geen speelgoed, geen uitstapjes, geen mooie verhalen om te vertellen.
Daarom is het Zomerpretpakket zo belangrijk. Het is een rugzak vol leuke spullen, speciaal voor deze kinderen. Zo krijgen ook zij een zomer vol herinneringen, verhalen en blije gezichten.
En dat was nog niet alles. Vorige week hebben we samen met 16 sponsoren ook 1.500 pakketjes ingepakt voor meiden die voor het eerst ongesteld worden. Voor veel van hen zijn menstruatieproducten niet vanzelfsprekend. Dit initiatief van Kinderhulp helpt hen om gewoon mee te kunnen doen op school en met vrienden. Want soms begint meedoen met iets heel basaals.
🔗 Wil je meer weten of zelf helpen? Kijk klik dan hier.
Op Begraafplaats & Crematorium Moscowa in Arnhem zijn drie nieuwe units geplaatst...

Het Inclusief Magazine staat vol inspiratie over inclusief ondernemen in Midden-Gelderland, rijk...

Met de nieuwbouw aan de Driepoortenweg 5 zetten we grote stappen. Niet...
